PracaOferty pracy Aleksandrów Łódzki › Specjalista /-tka ds. Automatyki i Elektroniki - darmowy transport do pracy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Specjalista /-tka ds. Automatyki i Elektroniki - darmowy transport do pracy!

Lokalizacja:

Aleksandrów Łódzki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista /-tka ds. Automatyki i Elektroniki/ Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja: Stary Gostków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa
  • Transport na wyznaczonych trasach (Łódź, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Pęczniew, Niemysłów, Łęczyca, Kutno, Koło, Ozorków, Sieradz, Zduńska Wola, Turek, Uniejów, Kozanki Podleśne, Świnice Warckie, Grabów)

Twój zakres obowiązków:

  • Uruchamianie nowych linii produkcyjnych
  • Nadzór nad liniami produkcyjnymi w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy i zadań jakościowych
  • Współpraca z Mechanikami podczas napraw, konserwacji maszyn, kalibracji sprzętu
  • Dbanie o utrzymanie w ruchu maszyn produkcyjnych i czystość stanowiska pracy - zgodnie ze specyfikacjami i odpowiednimi procedurami kontroli

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomości mechanizmów automatyki procesowej
  • Znajomości analizy i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC oraz systemach SCADA – preferowany Siemens S7 1200/1500 WinCC
  • Wiedzy z zakresu mechaniki i pneumatyki
  • Znajomości baz danych SQL – mile widziana
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Dobrych zdolności analitycznych
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowych, 12-godzinnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł