eGospodarka.pl poleca

PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › weryfikator/tłumacz
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-05-22 12:17:42
    Temat: weryfikator/tłumacz
    Od: Leszek Pietryka <w...@g...pl>

    Biuro Tłumaczeń Awangarda poszukuje do pracy w swojej siedzibie w Warszawie:

    WERYFIKATORA/TŁUMACZA

    Wymagania:
    wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) z zakresu filologii,
    lingwistyki, polonistyki lub techniczne wraz z posiadaniem certyfikatu
    na poziomie Cambridge Proficiency,
    biegła znajomość języka angielskiego oraz drugiego języka obcego:
    francuskiego lub niemieckiego,
    doskonała znajomość języka polskiego,
    zacięcie do weryfikacji i tłumaczeń: dokładność, dociekliwość w
    tropieniu odpowiednich terminów i zapał do poszerzania swojej wiedzy,
    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    umiejętność poruszania się w Internecie w celu wyszukiwania informacji,
    dobra organizacja pracy,
    kultura osobista przekładająca się na umiejętność współpracy w grupie,
    mile widziane przynajmniej kilkumiesięczne doświadczenie i znajomość
    programów CAT (szczególnie Tradosa).

    Zadania:
    weryfikacja tekstów o szerokim zakresie tematycznym,
    tłumaczenia pisemne.

    Oferujemy:
    pracę w miłym, młodym zespole,
    możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia,
    współpracę z innymi weryfikatorami w dziale oraz obcowanie z
    tłumaczeniami dotyczącymi wielu dziedzin,
    pracę na miejscu w biurze, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

    Uwaga: oferta dotyczy wyłącznie pracy etatowej. Zgłoszenia freelancerów
    NIE będą rozpatrywane.

    Oferty pracy (CV i list motywacyjny) prosimy kierować pocztą
    elektroniczną do p. Ewy Kowalczyk na adres ekowalczyk (małpa) awangarda
    (kropka) pl
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
    niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
    29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn.
    zm.)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1