eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Wrocław/praktyka/informatyk
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-05-04 20:18:13
    Temat: Wrocław/praktyka/informatyk
    Od: Szymon Olko <s...@u...pl>

    Podczas praktyki studenci będą mogli uczestniczyć w wybranych przez
    siebie zadaniach takich, jak:

    - programowanie i wdrażanie systemów wewnątrz firmy,
    - wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania i sprzętu,
    - administracja systemami komputerowymi.

    Od kandydatów oczekujemy:

    - kontynuowania nauki na studiach wyższych, preferowane kierunki:
    informatyka i elektronika
    - znajomości systemów operacyjnych (Windows, Linux) oraz pakietów MS
    Office i Open Office,
    - znajomości relacyjnych baz danych (preferowane POSTGRESQL), oraz
    języków JAVA lub PHP,
    - umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
    - mile widziana znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN,
    - znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
    - kreatywności w rozwiązywaniu problemów,
    - umiejętności pracy w zespole,
    - samodzielności,
    - chęci samokształcenia i poznawania nowych technologii,
    - staranności.

    Nie wymagamy doświadczenia zawodowego!

    Kandydatom na powyższe stanowiska oferujemy:

    - praktykę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    - możliwości stałego poszerzania zakresu swojej wiedzy, umiejętności i
    doświadczenia,
    - wynagrodzenie uzależnione od jakości i terminowości wykonywanych zadań.

    Dla najlepszych szansa na stałą współpracę lub zatrudnienie!

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1