PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Wrocław => Team Leader / Senior Developer .NET <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-06-27 09:30:02
    Temat: Wrocław => Team Leader / Senior Developer .NET <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Globalna firma koncentrująca się na opracowywaniu własnych
    rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw lub uruchamianiu swoich
    inicjatyw na skalę globalną. Rozrastają się się szybko i
    odważnie. A wszystko zaczęło się we Włoszech! Zespół -
    utalentowani, kompetentni programiści, który pochodzą z całej
    Europy. Chcemy dać Ci szansę ustanowienia wzajemnej wymiany
    wiedzy i umiejętności z kilkoma najzdolniejszymi i najbardziej
    wykwalifikowanymi ludźmi, jakich kiedykolwiek spotkasz. Twój
    talent zostanie nagrodzony w pełnym zakresie oraz pomożemy Ci
    się dalej rozwijać. Sprawdź swoje umiejętności do granic
    możliwości i rozwijaj się wraz ze wspaniałą grupą! Pracujemy
    z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić 50-ciu
    najlepszym firmom na świecie niezawodne rozwiązania dla
    przedsiębiorstw. Czy kiedykolwiek marzyłeś o pracy nad
    własnymi pomysłami? Tutaj będziesz mógł się wykazać.
    Pokaż, na co Cię stać, zostań wybrany, przynieś swoje
    pomysły do zespołu ludzi tak genialnych i utalentowanych jak ty!
    <strong>Dlatego właśnie teraz poszukujemy osoby dla naszego
    Klienta na stanowisko:</strong>

    ***** Team Leader / Senior Developer .NET

    ***** Opis stanowiska:

    * Koordynuj grupę 3-4 programistów.
    * Pracuj w środowisku zwinnym.
    * Wspieraj między funkcyjny zespół dzięki mentalności DevOps.
    * Stale poprawiaj jakość naszych aplikacji, naprawiając błędy i
    zmieniając bazę kodu, jeśli to konieczne.
    * Rozbuduj nasz zestaw bibliotek w miarę potrzeb, aby uczynić siebie
    oraz innych inżynierów bardziej wydajnymi i skutecznymi.
    * Dzięki silnym umiejętnościom programowania .NET, ściśle
    współpracuj z architektami oprogramowania i rozwiązań w
    wielojęzycznym środowisku międzynarodowym, uczestnicząc i
    pomagając im zdefiniować strategię rozwoju.
    * Pomóż zdefiniować architekturę oprogramowania nowych aplikacji
    lub nowych funkcji dla istniejących aplikacji, a następnie je
    opracuj. Praca rozciąga się szeroko, od większości aplikacji
    internetowych lub zorientowanych na backend do implementacji
    algorytmów nauki o danych i rozwoju złożonych front-endów.

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * Bardzo dobre umiejętności programistyczne w .NET 4 (C #)
    * Bardzo dobra znajomość ASP.NET; ASP.NET MVC; ASP.NET WebAPI; .NET
    Core
    * Bardzo dobra znajomość Entity Framework (ADO.NET)
    * Bardzo dobra znajomość MySQL i relacyjnych baz danych
    * Umiejętność bazy danych MS-SQL
    * Znajomość Windows Server; Administracja Windows od wersji 2016
    * 4 lata doświadczenia komercyjnego
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 / C1

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Umiejętność programowania baz danych NoSQL
    * Znajomość języka włoskiego

    ***** Proponujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    * Pakiet świadczeń socjalnych
    * Chill room; przekąski oraz włoska kawa
    * Niezbędne narzędzia (laptop, monitor, słuchawki)
    * Nowe biuro w centrum Wrocławia
    * Fajny stos technologii. Staramy się korzystać z najlepszych,
    najnowocześniejszych narzędzi i technologii, a kiedy nie
    spełniają naszych oczekiwań, wymyślamy własne.
    * Własne produkty. Opracowujemy własne rozwiązania dla dużych
    przedsiębiorstw lub globalnie wprowadzamy nasze inicjatywy.
    * Możliwości rozwoju na stanowisko Architecta

    ***** Inne informacje:

    dium=cron&utm_campaign=1906

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.