PracaGrupypl.praca.oferowana › Wrocław => Konsultant SAP SD - Sales and Distribution <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-11 09:05:02
    Temat: Wrocław => Konsultant SAP SD - Sales and Distribution <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy
    obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant SAP SD - Sales and Distribution
    ***** miejsce pracy: Wrocław

    ***** Zadania:

    * Realizowanie prac wdrożeniowych SAP ERP dla Klientów firmy w
    obszarze SD
    * Analiza procesów biznesowych
    * Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    * Konfiguracja systemu
    * Kontakt z Klientem
    * Prowadzenie audytów w zakresie logistyki
    * Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów

    ***** Wymagania:

    * 2 -letnie doświadczenie w pracy z systemem SAP SD
    * Znajomość procesów sprzedażowych w szczególności: 3 rd party,
    konsygnacji, plants abroad, ICB
    * Znajomość SAP LE-TRA będzie dodatkowym atutem
    * Wykształcenie wyższe
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność,
    systematyczność i samodzielność
    * Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
    * Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i entuzjazm w
    działaniu
    * Gotowość do częstych podróży służbowych

    ***** Oferujemy:

    * Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań projektach
    * Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii
    * Rozwój osobisty i zawodowy
    * Stabilną pracę w doświadczonym zespole

    => => https://TeamQuest.pl/Wrocław/9830-konsultant-sap-sd-
    nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.