PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa,kosultant telefoniczny/doradca klienta artykóły dla zwierząt
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-05-10 08:14:36
    Temat: Warszawa,kosultant telefoniczny/doradca klienta artykóły dla zwierząt
    Od: "Plumke" <p...@t...pl>

    witam
    nowopowstająca firma sprzedaży wysyłkowej zatrudni osobę do kontaktu z
    klientami
    zakres obowiązków:
    - aktywne uczestnictwo w forach tematycznych i grupach dyskusyjnych
    - korespondencja e-mail , komunikatory itp
    - kontakt telefoniczny
    - analiza potrzeb klientów
    - analiza rynku
    oczekujemy:
    - umiejętności w posługiwaniu się internetem
    - wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnego stylu bycia, życzliwości
    - zainteresowania, a nawet pasji dotyczącej opieki nad zwierzętami domowymi
    - motywacji i umiejętności w osiąganiu celu
    - samodyscypliny
    - mile widziane wykształcenie i/lub doświadczenie z zakresu
    żywienia/dietetyki zwierząt domowych
    istnieje możliwość wykonywania pracy na zasadzie home office
    nienormowany czas pracy
    firma znajduje się na terenie powiatu wołomińskiego i chętnie nawiąże
    wspołpracę z osobami niepełnosprawnymi z tego terenu spełniającymi powyższe
    oczekiwania
    osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji na adres:
    marcin.sliwa@WYTNIJ_TO.plumke.com
    w temacie wiadomości proszę wpisać " konsultant "

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1