PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Senior Developer JavaScript - Meteor.js / Backbone.js / An
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-04 22:59:41
    Temat: Warszawa => Senior Developer JavaScript - Meteor.js / Backbone.js / An
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy wchodzącej na polski rynek,
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Senior Developer JavaScript - Meteor.js / Backbone.js / AngularJS
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych
    * Zachowanie standardów, jakości i najlepszych praktyk tworzenia
    oprogramowania
    * Realizacja peer reviews w ramach zespołu
    * Aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów
    * Tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej
    * Praca z wykorzystaniem TDD i CI

    ***** Wymagania:

    * Min. 5 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku
    JavaScript (w tym znajomość zasad OOP)
    * Doskonała znajomość jednego z framework'ów MVC: Meteor.js,
    Backbone.js, AngularJS, Chaplin, Knockout.js, Ember.js
    * Znajomość jednej z bibliotek JavaScript: jQuery lub Underscore.js
    * Znajomość zasad modularnego CSS oraz jednego z framework'ów
    * Znajomość jednego z pre-procesorów CSS, jak: SASS, LESS lub
    Stylus
    * Dobra znajomość Git
    * Chęć do rozwoju oraz nauki nowych technologii
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość Node.js
    * Doświadczenie w budowie rozwiązań z wykorzystaniem mongoDB
    * Znajomość silnika szablonów, jak np.: Jade, Dust.js, HAML,
    handlebars, mustache lub innego

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
    * Stały rozwój kwalifikacji zawodowych oraz pracę wśród
    profesjonalistów
    * Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
    * Praca w środowisku i projekcie o zasięgu międzynarodowym
    * Bogaty pakiet socjalny

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/9290-senior-developer-
    ja-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.