PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista PHP ze znajomością frameworka Symfony, JavaS
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-21 13:30:01
    Temat: Warszawa => Programista PHP ze znajomością frameworka Symfony, JavaS
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu
    nowoczesnych stron internetowych, sysmetów CMS, e-Commerce oraz
    systemów wewnętrznych opartych o technologie webowe, poszukujemy
    osoby na stanowisko:

    ***** Programista PHP ze znajomością frameworka Symfony, JavaScript,
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Wymagania:

    * bardzo dobra znajomość języka PHP oraz frameworka Symfony,
    * dobra znajomość Java Script (w tym AJAX, jQery),
    * dobra znajomość baz danych (np. MongoDB/InnoDB/MySQL),
    * znajomość HTML oraz CSS,
    * umiejętność programowania obiektowego,
    * znajomość architektury aplikacji WWW,
    * umiejętność korzystania z narzędzi do kontroli wersji (GIT/SVN),
    * znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
    swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
    * zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania
    problemów,
    * umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność za powierzone
    zadania,
    * gotowość podjęcia pracy w październiku.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomością wzorców projektowych oraz frameworków PHP,
    * doświadczeniem i chęcią pracy z lekkimi metodami tworzenia
    projektów (Agile, SCRUM)
    * doświadczeniem w projektowaniu i rozwijaniu serwisów internetowych
    bądź w rozwijaniu dużych systemów webowych (szczególnie
    Systemów e-Learningowych), w pracy z systemami mailingowymi i
    płatnościami lub w integracji aplikacji internetowych z
    systemami e-Learningowymi

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie,
    * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    * Udział w interesujących projektach,
    * Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/7541-programista-php-z
    e-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.