PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista Java/JEE integracja systemów <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-20 16:00:02
    Temat: Warszawa => Programista Java/JEE integracja systemów <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży TSL w
    Polsce i Europie, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista Java/JEE integracja systemów
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze
    zdefiniowanymi wymaganiami oraz zapewnienie zgodności
    prowadzonych projektów i działań usprawniających ze
    standardami obowiązującymi w firmie

    ***** Wymagania:

    * Praktyczna znajomość języka Java
    * Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    * Dobra znajomość przynajmniej jednej z wymienionych technologii:
    Spring, Hibernate
    * Praktyczna znajomość technologii internetowych ( WebServices -
    SOAP/REST, HTML, CSS)
    * Doświadczenie w systemach wersjonowania - SVN, GIT
    * Znajomość SQL
    * Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    * Umiejętność pracy w zespole nastawionym na realizację ściśle
    określonego zadania
    * Zdolność do adaptacji w zespole
    * Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji w sytuacjach
    wymagających natychmiastowej reakcji

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość wzorców projektowych
    * Znajomość technologii .NET - język programowania C#
    * Doświadczenie w pracy z lekkimi szynami integracyjnymi
    * Znajomość Progress ABL

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)
    * Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/8451-programista-java-
    je-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.