PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Lider zespołu utrzymania systemów i serwisów www <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-30 11:31:58
    Temat: Warszawa => Lider zespołu utrzymania systemów i serwisów www <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora
    wydawniczego, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Lider zespołu utrzymania systemów i serwisów www
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zakres obowiązków:

    * organizowanie i zarządzanie pracą zespołu utrzymania i rozwoju
    aplikacji webowych i stron www,
    * przygotowywanie i dostarczanie rozwiązań dla użytkowników,
    * optymalizacja systemu rozwiązywania problemów (priorytetyzacja
    zadań wewnątrz zespołu),
    * koordynowanie procesów obsługi zgłoszeń serwisowych oraz
    zewnętrznych usług serwisowych,
    * stała współpraca z biznesowymi właścicielami serwisów www,
    * stała współpraca z obecnymi i negocjacje z przyszłymi
    zewnętrznymi dostawcami usług IT/kreacja,
    * przygotowywanie, rozwój i dostarczanie rozwiązań dla wewnętrznym
    klientów biznesowych,
    * tworzenie standardów i procedur w obszarze IT/www,
    * raportowanie pracy zespołu.

    ***** Oczekiwania:

    * min. 4-letnie doświadczenie z zakresie nadzorowania grupy
    specjalistów ds. rozwoju i utrzymania serwisów www o dużych
    obciążeniach,
    * umiejętność pracy zarówno z klientem wewnętrznym jak i
    zewnętrznymi dostawcami usług,
    * doskonała umiejętność organizacji pracy własnej jak i zespołu,
    * praktycznej znajomości procesów ITIL,
    * wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
    * umiejętność motywacji zespołu,
    * dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    * wykształcenie wyższe.

    ***** Firma oferuje:

    * Stabilną pracę w dobrej atmosferze i młodym zespole, w
    dynamicznie rozwijającej się firmie,
    * Możliwość rozwoju zawodowego,
    * Pakiet socjalny.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/1070-d12e845f12df0dff3dae
    ba76dc2.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.