PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Konsultant wdrożeniowy systemów ERP (obszar finanse) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2021-09-23 16:00:05
    Temat: Warszawa => Konsultant wdrożeniowy systemów ERP (obszar finanse) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient to międzynarodowy producent systemów zarządzania
    przedsiębiorstwem, od ponad 20 lat na rynku polskim,
    dostarczający rozwiązań dla klientów w Polsce i Europie.

    ***** Konsultant wdrożeniowy systemów ERP (obszar finanse)

    ***** Realizowane zadania:

    * Realizacja procesu wdrożeniowego zgodnie z planem określonym przez
    lidera zespołu, starszego konsultanta (konsultanta wiodącego na
    projekcie) lub menadżera projektu.
    * Współuczestnictwo przy tworzeniu koncepcji rozwiązań
    informatycznych zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami klienta, w
    zakresie wymagań biznesowych i technicznych. Realizację
    powierzonych grup zadań i zadań ze szczególną dbałością o
    terminowość, jakość produktów, pilnowanie zakresu zadań i
    grup zadań, zgłaszanie ryzyka w projekcie.
    * Ścisła współpraca z menadżerem projektu oraz liderem zespołu
    oraz członkami zespołu (zespół funkcjonalny).
    * Wsparcie procesu sprzedaży poprzez realizację prezentacji,
    przygotowanie materiałów sprzedażowych.
    * Udział w analizach przedwdrożeniowych (do akceptacji
    przełożonego) oraz wsparcie w przygotowaniu merytorycznej
    części oferty obejmującej zakres, harmonogram i budżet
    projektu.
    * Odpowiedzialność w obszarze samodzielnego realizowania złożonych
    zadań w ramach obszaru kompetencji.
    * Samodzielność w zakresie parametryzacji i wdrożenia obszaru
    wiodącego systemu ERP.
    * Analiza potrzeb klienta - m.in. identyfikację istniejących potrzeb
    biznesowych klienta i proponowanie rozwiązań.
    * Wsparcie dla mniej doświadczonych konsultantów (wewnętrznych i
    zewnętrznych).
    * Terminowe i jakościowe wykonywanie zleconych zadań oraz
    raportowanie o ewentualnym opóźnieniu, zakończeniu zadanie do
    osoby zlecającej.
    * Dbanie o zachowanie procedur związanych z realizacją budżetu w
    Sage.
    * Stosowanie w dziale procedur zgodnych z wewnętrznymi standardami
    pracy (stosowanie przyjętych metodyk zarządczej oraz
    technicznej, stosowanie standardów dokumentacji)
    * Dbanie o dobry wizerunek klienta, firmy oraz projektu.
    * Udział w opracowanie dokumentacji zarządczej (m.in. plan projektu,
    harmonogram, sprawozdania, protokołu odbioru itp.).

    ***** Nasze wymagania:

    * Doświadczenie w pracy z innymi systemami klasy ERP.
    * Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych.
    * Bardzo dobra znajomość obszaru: finanse z ujęciem takich
    zagadnień jak: rozliczenie produkcji, rozliczenie sprzedaży,
    środki trwałe, płatności, koszty, transakcje wielowalutowe,
    raportowanie podatkowe (struktury JPK, CIT, VAT UE itd.),
    rozliczanie transakcji magazynowych.
    * Znajomość jednego (lub więcej) obszarów biznesowych: produkcja +
    magazyn, dystrybucja (zakupy + sprzedaż + magazyn).
    * Posiadanie i chęć zdobywania zaawansowanej wiedzy merytorycznej
    (przepisy, aplikacja) w obszarze wiodącym.
    * Dobra znajomość metodyk analitycznych oraz umiejętność
    prowadzenia warsztatów i szkoleń.
    * Prowadzenie dokumentacji usług wg obowiązujących procedur i
    ustaleń z klientem.
    * Znajomość metodyk wdrożeniowych.
    * Znajomość standardów firmowych w obszarze obsługi klienta.
    * Umiejętność wsparcia działu sprzedaży w procesie pozyskiwania
    klienta (prezentacje eksperckie, konsultacje).
    * Znajomość narzędzi bazodanowych.
    * Umiejętność oceny złożoności informatycznej opisywanych
    problemów.
    * Kreatywność, umiejętność rozwiązywanie problemów.
    * Wysoka świadomość i aktywność biznesowa.
    * Umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych z klientem.
    * Wysoka kultura osobista.
    * Umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klienta.
    * Umiejętność prezentowania rozwiązań informatycznych.
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na
    swobodną komunikację projektową.

    ***** Mile widziane:

    * Ukończone kursy z obszaru finansów (księgowości po Polsku, MSR
    itd.).
    * Wysokie zdolności interpersonalne.

    ***** Proponujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP
    * Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
    * Możliwość udziału w interesujących projektach
    * Szkolenia produktowe

    dium=cron&utm_campaign=2109

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.