PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Konsultant wdrożeniowy systemów ERP <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-08-29 12:53:06
    Temat: Warszawa => Konsultant wdrożeniowy systemów ERP <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej
    dedykowane rozwiązania klasy ERP, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant wdrożeniowy systemów ERP
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Opis stanowiska:

    * Analiza potrzeb Klienta,
    * Konfiguracja systemu,
    * Prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
    * Nadzór nad uruchomieniem,
    * Wsparcie Klienta po wdrożeniu,
    * Nadzór nad realizacją projektów.

    ***** Oczekiwania:

    * Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie wdrożeń systemów klasy
    ERP,
    * Znajomość procesów zachodzących w firmach handlowych,
    usługowych i produkcyjnych oraz zasad związanych z
    księgowością, procesami fakturowania itp.
    * Znajomość programów finansowo-księgowych,
    * Znajomość zagadnień dotyczących części magazynowej i handlowej
    w strukturze ERP,
    * Znajomość SQL oraz PL/SQL,
    * Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania,
    * Umiejętność przekazywania wiedzy oraz prowadzenia szkoleń,
    * Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski,
    * Orientacja na potrzeby klienta,
    * Czynne prawo jazdy kat. B.

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy),
    * Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
    * Duże możliwości nauki i rozwoju w oparciu o najwyższej klasy
    standardy profesjonalne,
    * Możliwość awansu w strukturach firmy.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/5350-587c40bc606efcf6c748
    7afd8fc.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.