PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa / Administrator LAN, helpdesk / etat
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-09-27 10:32:48
    Temat: Warszawa / Administrator LAN, helpdesk / etat
    Od: "MOŻW" <j...@p...onet.pl>

    Stanowisko:
    - administrator sieci i systemów komputerowych, helpdesk.

    Wymagania:
    - znajomość systemów operacyjnych: DOS, Windows 95,98,ME, NT (WorkStation i
    Server), 2000 i XP,
    - znajomość aplikacji biurowych Office
    - znajomość budowy i konfiguracji komputera,
    - znajomość zagadnień sieci LAN oraz Internetu,
    - znajomość aplikacji Lotus Domino &#8211; dodatkowo!!!

    Zadania:
    - instalacja systemów operacyjnych i programów użytkowych wykorzystywanych
    przez MOŻW,
    - pomoc użytkownikom w pracy z systemem operacyjnym i oprogramowaniem użytkowym,
    - rozwiązywanie problemów sprzętowych,
    - rozwiązywanie problemów programowych,
    - administracja siecią i jej rozbudowa,
    - administrowanie systemami niejawnymi.

    Kontakt:
    Mazowiecki Oddział ŻW
    ul. Ostroroga 35
    01-163 Warszawa
    Dział Kadr
    tel. 022 685 41 60

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1