PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Tajęcina => Kierownik projektu <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-02 10:30:08
    Temat: Tajęcina => Kierownik projektu <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej
    rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Kierownik projektu
    ***** miejsce pracy: Rzeszów/Tajęcina

    ***** Realizowane zadania:

    * Zarządzanie projektami informatycznym oprogramowania klasy ERP w
    przedsiębiorstwach oraz uczelniach wyższych
    * Zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu
    * Nadzór nad realizacją projektu oraz kontrola jakości wykonywanych
    prac
    * Zarządzanie zmianami w projekcie
    * Koordynacja prac zespołu i podwykonawców
    * Bieżące raportowanie stanu realizacji projektu
    * Nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej

    ***** Nasze wymagania:

    * Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT
    * Udokumentowane ponad 3-letnie doświadczenia przy bezpośrednim
    zarządzaniu dużymi wdrożeniami ERP
    * Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzania projektami poparta
    certyfikatem
    * Doświadczenie w metodologii wdrożenia ERP we wszystkich fazach:
    analizy, projektowania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji
    * Dobrze rozwinięta cecha planowania, organizacji i umiejętności
    rozwiązywania problemów
    * Zdolność do ścisłej współpracy z głównymi zainteresowanymi
    stronami biznesu
    * Możliwość podróżowania

    ***** Oferujemy:

    * Możliwość prowadzenia złożonych projektów IT
    * Zatrudnienie w stabilnej firmie
    * Atrakcyjne warunki finansowe
    * Ciągłe podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy branżowej oraz
    organizacyjnej

    => => https://TeamQuest.pl/praca/9860-58cd11f5e9ea10e192c9
    9ce371f.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.