PracaGrupypl.praca.oferowana › Świdnica => Samodzielny Programista PHP <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-28 12:00:03
    Temat: Świdnica => Samodzielny Programista PHP <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się sotwarehouse,
    poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ***** Samodzielny Programista PHP
    ***** miejsce pracy: Świdnica

    ***** Zadania:

    * rozwijanie swojej pasji w zakresie nowoczesnego programowania,
    * projektowanie nowych funkcjonalnych rozwiązań, ich implementacja w
    postaci kodu PHP oraz wdrażanie i analiza wydajności stworzonych
    aplikacji,
    * ścisła współpraca z doświadczonymi, pełnymi pasji
    projektantami, testerami i innymi programistami,
    * czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów
    budzących uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie.

    ***** Wymagania:

    * bardzo dobrej znajomości języków skryptowych PHP, Java Script w
    tym AJAX - jQuery,
    * dobrej znajomości baz danych np. MongoDB/InnoDB/MySQL,
    * umiejętności programowania obiektowego,
    * znajomości architektury aplikacji WWW,
    * umiejętności korzystania z narzędzi do kontroli wersji np.:
    GIT/SVN,
    * znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
    swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
    * wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyka, elektronika - lub
    student ostatnich lat studiów,
    * zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania
    problemów,
    * umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności za powierzone
    zadania.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * znajomość wzorców projektowych, frameworków PHP,
    * doświadczenie i chęć pracy z lekkimi metodami tworzenia
    projektów Agile, SCRUM,
    * doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu serwisów internetowych
    bądź w rozwijaniu dużych systemów webowych w tym klasy CRM, w
    pracy z systemami mailingowymi i płatnościami, w działaniu na
    dużych zbiorach danych lub w integracji aplikacji internetowych z
    systemami ERP.

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie,
    * stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej, dynamicznie
    rozwijającej się firmie,
    * udział w różnorodnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    oraz konferencjach i warsztatach branżowych,
    * możliwość odpoczynku w strefie rozrywki lub na tarasie firmowym,
    * atrakcyjny pakiet socjalny np.:
    ** karta Multisport,
    ** prywatna opieka medyczna,
    ** śniadania firmowe,
    ** nauka języków obcych
    ** inne,
    * nieograniczony dostęp do kawy, herbaty i wody,
    * wyjazdy i spotkania integracyjne,
    * biuro w centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego PKP,
    * wyjątkowo przyjazną, nieformalną i kreatywną atmosferę pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/Świdnica/5630-samodzielny-progr
    a-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.