PracaGrupypl.praca.oferowana › Specjalista ds. utrzymania systemów informatycznych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-12-08 10:49:19
    Temat: Specjalista ds. utrzymania systemów informatycznych
    Od: "Grupa INFOR PL" <r...@i...pl>

    INFOR IT Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
    dostawca profesjonalnych usług informatycznych w zakresie projektowania,
    realizacji oraz wdrożeń rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb
    klienta w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje wysokiej klasy specjalisty na
    stanowisko:

    Specjalista ds. utrzymania systemów informatycznych
    Warszawa
    nr ref.: IT.utrzymanie.1110

    Zadaniem wybranej osoby będzie administracja, nadzór i obsługa wybranych
    systemów informatycznych, udzielanie wsparcia ich użytkownikom, przygotowywanie
    raportów oraz dbanie o prawidłowy przepływ i dostęp do informacji w tychże
    systemach.

    Oczekujemy:
    - wykształcenia informatycznego lub w trakcie nauki
    - dobrej znajomości MS SQL 2005/2008
    - biegłej znajomości MS OFFICE
    - podstawowej znajomości relacyjnych baz danych
    - swobody w obsłudze systemów informatycznych
    - gotowości do dalszego uczenia się
    - komunikatywności i doświadczenia we współpracy z klientem wewnętrznym
    - samodzielności i dobrej organizacji pracy

    Oferujemy:
    - dobre warunki pracy i możliwość rozwoju zawodowego
    - jasno postawione zadania
    - sympatycznych współpracowników i miłą atmosferę

    Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie życiorysu i listu motywacyjnego
    z podanym w tytule numerem referencyjnym na stronie:

    ?ref=IT.utrzymanie.1110

    Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych
    w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1