PracaGrupypl.praca.oferowana › Projektant WWW / Programista PHP (PHP/MySQL/XHTML/CSS/JS) -- Gdynia / Trójmiasto - Nokaut.pl
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2007-01-17 19:58:57
    Temat: Projektant WWW / Programista PHP (PHP/MySQL/XHTML/CSS/JS) -- Gdynia / Trójmiasto - Nokaut.pl
    Od: "Nokaut.pl" <u...@n...pl>

    Nokaut Sp. z o.o. prowadzi porównywarkę cen Nokaut.pl prezentującą
    obecnie ponad 2,3 miliona ofert z 315 sklepów internetowych. Już pół
    miliona internautów miesięcznie korzysta z naszego serwisu do
    porównywania produktów i cen. Rozwijamy się błyskawicznie, a to dopiero
    początek drogi. Dołącz do nas.

    Wspiera nas fundusz venture capital bmp AG notowany na warszawskiej GPW,
    który wcześniej zainwestował m.in. w Bankier.pl i K2 Internet.

    Szukamy osoby na stanowisko: projektant WWW / programista PHP

    Zakres obowiązków:

    * rozwój serwisu Nokaut.pl (funkcjonalność od strony użytkownika)
    * rozwijanie i optymalizacja użyteczności serwisu
    * tworzenie i rozwijanie nowych rozwiązań opartych na AJAX-ie

    Wymagania:

    * zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
    * bardzo dobra praktyczna znajomość tworzenia stron WWW zgodnych ze
    standardami (XHTML/CSS)
    * przynajmniej rok doświadczenia w programowaniu w PHP
    * bardzo dobra znajomość JavaScript
    * dobra znajomość MySQL
    * znajomość programowania obiektowego (JS/PHP)
    * znajomość angielskiego umożliwiająca zrozumienie i tworzenie dokumentacji
    * umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie

    Mile widziane:

    * znajomość biblioteki prototype.js
    * praktyka w tworzeniu rozwiązań bazujących na AJAX-ie
    * doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności i dostępności
    * znajomość zagadnień usability
    * umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji (CVS/Subversion)

    Oferujemy:

    * pracę w młodym i zgranym zespole nad znanym, dużym i ciekawym projektem
    * atrakcyjne warunki finansowe
    * możliwość rozwijania kwalifikacji
    * dostęp do zagranicznej literatury

    Miejsce pracy: Gdynia (praca zdalna wykluczona).

    Forma zatrudnienia: pełny etat po okresie próbnym lub inne rozwiązanie
    do uzgodnienia.

    Prosimy o przesłanie CV na adres kariera (at) nokaut.pl. Do CV prosimy
    dołączyć krótki opis najważniejszych zrealizowanych do tej pory
    projektów (zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych). Zastrzegamy, że
    będziemy odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy również o dołączenie do zgłoszenia nastepującego tekstu:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach
    rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych
    osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)."

    Nokaut Sp. z o.o.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1