eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista PHP/Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2010-10-07 09:46:42
    Temat: Programista PHP/Warszawa
    Od: "SZEL.PL" <p...@s...pl>

    Szanowni Państwo,

    jestem nowo powstałą firmą zajmującą się zajmującej się programowaniem
    serwisów webowych i integracją systemów z serwisami WWW. Posiadam duże
    zaplecze własnego oprogramowania CRM oraz CMS oraz duże zaplecze klientów
    biznesowych. Obecnie rozpoczynam prace nad własnym systemem ERP. Poszukuje
    doświadczonego programisty do pomocy w programowaniu systemu i przy obecnych
    projektach do pracy w moim biurze na warszawskim Gocławiu(okolice
    promenady).

    Zakres obowiązków: rozwój istniejących aplikacji web oraz tworzenie nowych.

    Wymagania:
    - minimum 3 letnie doświadczenie w charakterze programisty PHP(WYMAGANE).
    - Znajomość technologii PHP, JavaScript, jQuery, AJAX.
    - Znajomość baz danych (MySQL,PostgreSQL).

    Oferuję:
    - Udział w dużych projektach aplikacji web.
    - elastyczne godziny pracy( 7-19 / ok. 8h dziennie).
    - Atrakcyjne wynagrodzenie, niewirtualny system motywacyjny.
    - domową atmosferę w pracy.

    Aplikację (CV+List Motywacyjny+Opis najciekawszych wykonanych projektów)
    proszę przesyłać na adres: praca małpa szel kropka pl. W aplikacji proszę
    zaznaczyć oczekiwane wynagrodzenie i akceptowalne formy współpracy.
    Proszę również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1