eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista C++/ Darmstadt
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-06-30 11:54:12
    Temat: Programista C++/ Darmstadt
    Od: " it-oferta" <i...@g...SKASUJ-TO.pl>

    Firma działa w branży budowy maszyn
    Miejsce pracy: Darmstadt
    Zadania:
    - migracja aplikacji do budowania Maszyn z Fortran na C++

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość C++ oraz Fortran
    - doświadczanie w aplikacjach służących do budowania maszyn (przykładowo: CAD,
    CAM, Simulationssoftware)
    - znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Wynagrodzenie: około 30 Euro/godzinę

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres:
    k.halek+it-resources.biz
    wraz z zamieszczoną klauzulą:

    I hereby agree for processing the personal information contained in this
    document strictly for recruitment purposes. In accordance with the
    regulatioregarding the protection of personal data passed on the following
    date:29.08.1997, Dz.U. nr 133 poz.883.

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1