PracaGrupypl.praca.oferowana › Poznań => Senior Konsultant ABAP - Serwis <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-27 09:00:03
    Temat: Poznań => Senior Konsultant ABAP - Serwis <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Senior Konsultant ABAP - Serwis
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zadania:

    * Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów,
    * Wprowadzanie zmian w systemach SAP Klientów na podstawie zgłoszeń
    z serwisu,
    * Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu,
    * Przeprowadzanie audytów w zakresie ABAP,
    * Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego i
    Klientów Serwisu.

    ***** Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
    * Min. 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku SAP/ABAP (w
    tym ABAP OO),
    * Dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii:
    EDI, PI, ALE, Web Dynpro for ABAP, Web Services, migracja danych,
    archiwizacja, technologie wydruków,
    * Dobra znajomość dwóch obszarów funkcjonalnych SAP ERP (FI, CO,
    MM, SD, PP, QM, WM, PLM, HCM, BI, CRM, SRM) będzie dodatkowym
    atutem,
    * Wysokie zdolności analityczne,
    * Umiejętność rozwiązywania problemów,
    * Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
    * Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na
    poziomie dobrym.

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę / kontrakt,
    * Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office,
    * Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z
    klientem,
    * Możliwość rozwoju zawodowego,
    * Pracę w doświadczonym zespole,
    * Naukę języków obcych,
    * Ubezpieczenia zdrowotne,
    * Szkolenia, imprezy integracyjne.

    => => https://TeamQuest.pl/Poznań/5540-senior-konsultant-a
    b-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.