PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Poznań => Konsultant SAP PP - Serwis <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-22 11:50:02
    Temat: Poznań => Konsultant SAP PP - Serwis <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant SAP PP - Serwis
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zadania:

    * Obsługa zgłoszeń serwisowych w zakresie modułu PP dla Klientów,
    * Realizacja małych projektów rozwojowych,
    * Prowadzenie audytów w zakresie produkcji,
    * Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu serwisowego,
    * Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów.

    ***** Wymagania:

    * Co najmniej 4 lata doświadczenia we wdrożeniach SAP PP,
    * Udział w co najmniej 2 pełnych cyklach wdrożeniowych,
    * Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń serwisowych,
    * Znajomość zagadnień integracyjnych z modułami logistycznymi,
    * Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na
    poziomie dobrym,
    * Umiejętność komunikacji i współpracy w grupie.

    ***** Oferujemy:

    * Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,
    * Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii,
    * Rozwój osobisty i zawodowy,
    * Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
    * Elastyczny czas pracy,
    * Możliwość pracy w trybie Home Office,
    * Bezpłatną naukę języków obcych,
    * Bezpłatne ubezpieczenia zdrowotne,
    * Szkolenia,
    * Imprezy integracyjne.

    => => https://TeamQuest.pl/Poznań/7190-konsultant-sap-pp-n
    ntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.