PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Łódź => Konsultant SAP CO/PS/BI <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-02-26 13:57:04
    Temat: Łódź => Konsultant SAP CO/PS/BI <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wspieraniem rozwoju
    systemów SAP, poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant SAP CO/PS/BI
    ***** miejsce pracy: Łódź

    ***** Zadania:

    * Uczestniczenie w zapewnianiu ciągłości usług w zakresie systemu
    SAP, szczególnie w modułach CO, PS i BI
    * Zapewnie prawidłowego wdrożenia modułów CO, PS oraz BI SAP w
    nowych jednostkach
    * Zapewnianie obsługi Core Model wraz z korektą i rozszerzeniami w
    modułach CO, PS i BI
    * Monitorowanie i raportowanie postępów prac wdrożeniowych nowych
    funkcji modułów CO, PS i BI
    * Udział w rozwijaniu utrzymywaniu planu ciągłości dostarczania
    usług IT

    ***** Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne doświadczenie w
    IT
    * Płynna znajomość języka angielskiego
    * Wiedza za zakresu modułów SAP: BI, FI oraz PS
    * Znajomość praktyk ITIL
    * Wiedza z zakresu zarządzania jakościa oprogramowania
    * Przynajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
    * Doświadczenie w międzynarodowych projektach IT

    ***** Oferujemy:

    * Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej
    organizacji;
    * Dobre warunki pracy i bogaty pakiet socjalny;
    * Możliwość stałego rozwoju.

    => => https://TeamQuest.pl/Łódź/6360-konsultant-sap-co-nnt
    p.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.