PracaGrupypl.praca.oferowana › Konsultant Operacyjny / Wrocław
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-08-13 11:10:07
    Temat: Konsultant Operacyjny / Wrocław
    Od: "Fleet Logistics Poland" <Z...@n...pl>

    Fleet Logistics Poland (Wrocław) przedstawiciel Fleet Logistics
    International, firmy zajmującej się zarządzaniem dostawcami oraz
    konsultingiem w zakresie firmowej floty samochodów, rozwijając działalność w
    Polsce poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

    _________KONSULTANT OPERACYJNY___________________________

    Nr Ref. KO/ppo

    Miejsce pracy: Wroclaw - siedziba firmy
    Forma zatrudnienia: umowa o prace - pelny etat

    Zadania

    § Prowadzenie stałego nadzoru nad flotą klientów i współpracą z dostawcami
    § Analiza kosztów, strategii zakupów i optymalizacja procesu flotowego
    (aktualizacja baz danych, weryfikacja faktur, przygotowywanie raportów)
    § Komunikacja z użytkownikami samochodów

    Wymagamy

    § Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    § Wykształcenia wyższego (ekonomia, administracja)
    § Umiejętności analitycznych, kreatywnego podejścia do problemów
    § Otwartego podejścia do klienta i komunikatywności
    § Dyspozycyjności, prawa jazdy kat. B.
    § Znajomości oprogramowania biurowego (Excel, będzie istotnym atutem)
    § Dodatkowymi atutami będą: znajomość Access, znajomość leasingu i rynku
    motoryzacyjnego, doświadczenie zawodowe

    Oferujemy

    § Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole międzynarodowej firmy
    konsultingowej
    § Duże możliwości rozwoju i szkolenia
    § Kontakty z największymi klientami branży
    § Dostęp do unikalnej wiedzy i możliwość awansu

    Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny w j. angielskim) do 09.09.2004 TYLKO
    EMAILEM:
    info . poland @ fleetlogistics . com (proszę usunąć spacje)

    Fleet Logistics Poland
    ul. Racławicka 2/4
    53-146 Wrocław
    Tel. 071 / 338 42 00
    www.fleetlogistics.com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1