PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Key Account Manager branża FMCG/Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-11-26 15:53:46
    Temat: Key Account Manager branża FMCG/Warszawa
    Od: IT Business Consulting Group <s...@i...pl>

    Obowiązki i zakres odpowiedzialności
    * Realizowanie strategii handlowej Spółki w zakresie oferowanych usług
    * Nawiązywanie i współpraca z nowymi i dotychczasowymi Klientami
    * Tworzenie ofert i analiz handlowych
    * Przygotowywanie raportów ze sprzedaży
    * Prowadzenie spotkań biznesowych

    Wymagania i kwalifikacje
    * Wykształcenie wyższe informatyczne/marketingowe/handlowe
    * Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dla branży FMCG
    * Wysoki poziom umiejętności komunikacji, negocjacji i prezentacji
    usług
    * Umiejętność szacowania ryzyka i opłacalności projektu
    * Samodzielność i duża motywacja do pracy
    * Aktywne i kreatywne podejście do zadań

    Miejsce pracy
    Warszawa

    Aplikacje prosimy kierować na adres:
    sourcing [at] itbcg.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1