PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Katowice => Administrator IT - Wirtualizacja i Konteneryzacja <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-04-27 14:30:02
    Temat: Katowice => Administrator IT - Wirtualizacja i Konteneryzacja <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz klient to uznana firma z branży IT, która od lat specjalizuje
    się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych.
    Zajmuje się wdrażaniem i utrzymywaniem systemów IT, które
    wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwami i instytucjami.
    Dzięki wykorzystaniu metodyk Prince2 lub SureStep oraz posiadaniu
    certyfikatu ISO 9001:2008, gwarantuje najwyższy poziom
    świadczonych usług. Firma oferuje nie tylko wsparcie techniczne
    i aktualizacje oprogramowania, ale również audyty i consulting
    IT, Business Intelligence oraz rozwiązania z zakresu
    cyberbezpieczeństwa. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a
    jej zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy są
    gotowi podjąć wyzwanie w różnych dziedzinach, w tym
    zarządzaniu nieruchomościami. Szukamy osób, które chcą
    dołączyć do naszego klienta i wspólnie tworzyć innowacyjne
    rozwiązania IT, które przyczyniają się do sukcesu
    przedsiębiorstw na rynku.

    ***** Administrator IT - Wirtualizacja i Konteneryzacja

    ***** Opis stanowiska:

    * instalacja i utrzymanie platform Kubernetes opartych o RKE2
    * automatyzacja zadań utrzymaniowych za pomocą ansible-playbooków
    * konfiguracja i utrzymanie systemu Harbor, Elasticsearch, Kibana,
    Hashicorp Vault, Grafana, Fluentd, Kibana, Prometheus,
    Alertmanager, Ingress-Nginx Controller, Kube-Vip
    * zarządzanie, utrzymanie i konfiguracja systemami Cert-manager
    * zarządzanie, utrzymanie i konfiguracja systemami NeuVector
    * zarządzanie, utrzymanie i konfiguracja systemem Rancher.
    * pomoc zespołom w realizacji zadań związanych z deponowaniem
    aplikacji w ramach klastra za pomocą helm chartów
    * hardening instalacji (CiS, best-practices)
    * prowadzenie monitoringu infrastruktury oraz wykrywanie i usuwanie
    potencjalnych awarii
    * analiza i rozwiązywanie problemów systemowych, wydajnościowych i
    bezpieczeństwa
    * dokumentacja pracy

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * znajomość środowiska Linux (RHEL, Oracle Linux)
    * doświadczenie w pracy z platformą Kubernetes jako rozwiązanie
    On-Premise
    * doświadczenie w pracy z RKE2 i Kubernetes w wersji 1.24+
    * znajomość systemów automatyzacji ansible
    * znajomość języków skryptowych bash, python
    * znajomość terminologii sieciowej i komponentów z nią zwianych
    * zaangażowanie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
    * gotowość do nauki i rozwijania swoich umiejętności
    * kontaktowość, czerpanie satysfakcji z pracy w grupie
    * wykształcenie wyższe (lub w trakcie) - preferowany profil IT
    * znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    * prawo jazdy kat. B

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracy z środowiskiem zwirtualizowanym oVirt/OLVM
    * podstawowa wiedza o profesjonalnym sprzęcie informatycznym -
    serwery, macierze, urządzenia sieciowe

    ***** Proponujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie
    * możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych
    systemach informatycznych
    * przyjazną atmosferę pracy
    * możliwość pracy hybrydowej
    * będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez szkolenia
    merytoryczne
    * zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki
    medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport).

    dium=cron&utm_campaign=2404

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.