PracaGrupypl.praca.oferowana › KATOWICE / KRAKÓW - specjalista ds. sprzedaży
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2002-05-06 14:13:56
    Temat: KATOWICE / KRAKÓW - specjalista ds. sprzedaży
    Od: "Krzysztof Adamus" <o...@N...poczta.gazeta.pl.komrel.net>

    OPCOM.pl - nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma branży IT
    poszukuje kandydatów na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY w oddziałach
    Kraków oraz Katowice.

    Zadania:
    - Pozyskiwanie nowych klientów
    - Przygotowywanie ofert handlowych
    - Odpowiedzialność za kontakt z klientem
    - Odpowiedzialność za rozwój potrzeb klienta

    Wymagania:
    - Doświadczenie w sprzedaży
    - Umiejętność prowadzenia negocjacji
    - Umiejętności interpersonalne i łatwość komunikowania się
    - Samodzielność i dynamizm w działaniu
    - Motywacja do pracy
    - Dyspozycyjność i zaangażowanie
    - Wykształcenie minimum średnie

    Mile widziane:
    - Doświadczenie w sprzedaży nowych technologii
    - Teoretyczna i praktyczna znajomość internetu
    - Znajomość języków obcych

    Oferujemy:
    - Dostęp do najnowszych technologii
    - Możliwości rozwoju zawodowego
    - Atrakcyjne warunki finansowe
    - Szkolenia
    - Pracę w młodym, dynamicznym zespole

    Szczegóły dotyczące rekrutacji na stronie www.kariera.OPCOM.pl

    Wysłano z serwisu Usenet w portalu Gazeta.pl -> http://www.gazeta.pl/usenet/

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1