PracaGrupypl.praca.oferowana › JCommerce SA - Praktykant/ka - Tester
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-07-27 13:35:51
    Temat: JCommerce SA - Praktykant/ka - Tester
    Od: JCommerce SA <j...@g...com>

    Praktykant/ka - Tester

    Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w
    obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy
    ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane,
    systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

    Dlaczego warto u nas odbyć praktykę:

    - szansa uczestnictwa w projektach komercyjnych
    - każdy stażysta/praktykant rozwija się pod okiem osobistego opiekuna merytorycznego
    - możliwość zapoznania się zarówno z teorią jak i praktyką
    - odpowiedź na każde Twoje pytanie
    - ciekawe, rozwojowe zadania
    - przyjazną atmosferę

    Opis stanowiska:

    - wsparcie w testowaniu aplikacji z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do
    testowania
    - wsparcie w analizie wymagań
    - współpraca w przygotowywaniu i przeprowadzaniu planów testów i scenariuszy
    testowych
    - cykliczne sporządzanie raportów z przeprowadzanych testów oraz tworzenie metryk
    - prowadzenie dokumentacji
    - bieżąca współpraca z zespołem developerów

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (lub w trakcie studiów dziennych,
    wieczorowych lub zaocznych)
    - znajomość zagadnień związanych z testowaniem systemów IT i zainteresowanie tą
    tematyką
    - mile widziane doświadczenie z różnymi metodykami testowania oprogramowania oraz z
    narzędziami do automatycznego testowania -również z praktyk lub staży
    - dobra znajomość języka angielskiego
    - mile widziana znajomość UNIX lub Linux (na poziomie użytkownika)
    - znajomość SQL
    - dyspozycyjność co najmniej 2 - 3 dni w tygodniu

    Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@jcommerce.

    W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: Praktykant/ka - Tester/Katowice

    W ciągu roku prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska pracy.
    Więcej informacji znajdziesz na www.jcommerce.pl/praca

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
    procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
    ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1