eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Inżynier Sprzedaży (Gdańsk)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-11-28 10:48:13
    Temat: Inżynier Sprzedaży (Gdańsk)
    Od: "Bigram media" <z...@b...pl>

    ABB Sp. z o.o., firma stanowiąca część międzynarodowej grupy ABB -
    światowego lidera w branży energetyki i automatyki przemysłowej, w związku ze
    wzrostem sprzedaży na nowych rynkach zbytu, poszukuje kandydata do pracy w
    Gdańsku na wymienione obok stanowisko.

    Inżynier Sprzedaży

    Wymagania:
    co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów niskiego napięcia;
    ugruntowana wiedza techniczna z zakresu ww. produktów;
    bardzo dobra znajomość rynku produktów niskiego napięcia;
    wykształcenie wyższe techniczne; preferowana specjalność: urządzenia
    elektroenergetyczne;
    doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń dla Klientów;
    doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, znajomość technik negocjacyjnych;
    wiedza aplikacyjna mile widziana;
    dobra znajomość języka angielskiego;
    prawo jazdy kat. B.

    Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:
    komunikatywność;
    inwencja i samodzielność;
    obowiązkowość;
    umiejętność rozwiązywania problemów;
    umiejętność pracy w zespole.

    Zadania:
    utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami oraz poszukiwanie
    nowych;
    współudział w tworzeniu oraz realizacja polityki marketingowej;
    realizacja zadań budżetowych;
    doradztwo techniczne i przygotowanie ofert techniczno-handlowych;
    prowadzenie seminariów i szkoleń dla Klientów;
    współpraca w tworzeniu i realizacji akcji promujących produkty.

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o składanie C.V. wraz z listem
    motywacyjnym w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia pod poniższy adres.
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    ABB Sp. z o.o.
    Paulina Piróg
    ul. Żegańska 1
    04-713 Warszawa

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji " (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
    Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz.883)