PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Instalator Linii Radiowych (Wrocław)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2014-09-28 14:15:12
    Temat: Instalator Linii Radiowych (Wrocław)
    Od: "Aki" <a...@w...pl>

    W związku z rozwojem firma ForUs do pracy we Wrocławiu i jego okolicach
    poszukuje:

    Instalatora Linii Radiowych.

    Główne zadania:

    1. Transport konstrukcji i anten na obiekty wysokie (kominy, wieże, dachy).
    2. Instalacja konstrukcji na wysokościach.
    3. Instalacja kabli RF, złączy, uziemień.
    4. Budowa masztów, dróg kablowych (przewierty, korytka).
    5. Montaż i wizowanie anten.
    6. Montaż urządzeń wewnętrznych w serwerowni, zasilanie.

    Wymagamy:

    1. Doświadczenia w pracy wysokościach.
    2. Znajomości technik alpinistycznych.
    3. Znajomości sprzętu radioliniowego od strony instalatorskiej.
    4. Dyspozycyjności, pracowitości.
    5. Prawa jazdy kat. B 'czynnego'.
    6. Dobrego stanu zdrowia.

    Oferujemy:

    1. Pracę w dobrej atmosferze.

    2. Możliwości rozwoju wraz z rozwojem firmy.

    3. Satysfakcję finansową.

    Oferty CV i LM prosimy przesyłać pod adres forus[at]forus.com.pl do dnia
    20.10.2014.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o
    ochronie danych osobowych).

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1