PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Gdańsk => Architect Java / Principal Java Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-02-20 13:30:02
    Temat: Gdańsk => Architect Java / Principal Java Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Firma koncentruje się na Atlassian ecosystem metodologii zwinnej od
    pierwszego dnia 2007 roku. Kilka zespołów programistycznych w
    firmie współpracuje bezpośrednio z Atlassianem przy znanych na
    całym świecie produktach, takich jak Jira Software lub Bamboo.
    Każdego dnia programiści są zaangażowani we wszystkie obszary
    rozwoju (wizja, projektowanie, implementacja, testowanie,
    konserwacja). Firma jest wiodącym dostawcą dodatków Jira,
    oferującym użyteczne narzędzia zarówno dla serwerów, jak i
    dla chmury, solidne wsparcie dla klientów i osób oceniających
    oraz doświadczenie w zakresie Atlassian Suite. W marcu 2016 roku
    weszła na Microsoft VisualStudio Marketplace z nowym wcieleniem
    Agile Cards, dedykowanym użytkownikom VisualStudio Team Services.
    Dołącz do nas na stanowisko w GDAŃSKU:

    ***** Architect Java / Principal Java Developer

    ***** Opis stanowiska:

    * Tworzenie eleganckich rozwiązań dla bardzo trudnych problemów
    technicznych
    * Wskazywanie problemów z istniejącą architekturą i kodem i
    rozwiązywanie ich
    * Nawiązywanie współpracy z technikami i programistami, aby
    promować świetny projekt i jakość oprogramowania
    * Zapewnianie technicznego przywództwa i szkolenie innych
    programistow w zespole
    * Wprowadzanie innowacji, wymyślając nowe i zaskakujące pomysły
    dotyczące naszych produktów i procesów
    * Tworzenie niesamowitych nowych funkcji, od front-en'u po back-end,
    jako część zespołu
    * Bycie przykładem

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * <strong>Doskonałe zrozumienie i praktyczna znajomość Java i
    JVM</strong>
    * Nie zamykamy się na inne języki programowania. Jeśli jesteś
    dobry w Pythonie, .Net, C # i innych, z przyjemnością z tobą
    porozmawiamy!
    * Głębokie zrozumienie architektoniczne aplikacji internetowych
    * Dobra znajomość niektórych technologii typu back-end, takich jak
    <strong>Spring, Hibernate, Lucene, SQL</strong>
    * Doskonałe kreatywne i innowacyjne umiejętności rozwiązywania
    problemów
    * Inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy w zespole
    * <strong>Szeroka wiedza i zrozumienie branży
    * Szerokie doświadczenie w udanych i nieudanych projektach</strong>
    * Pragnienie i umiejętność wspierania młodszych programistów
    * <strong>Płynna znajomość języka angielskiego (zarówno ustnego,
    jak i pisemnego)</strong>
    * Znajomość bibliotek, narzędzi i frameworków open source
    * <strong>Dobra znajomość innych języków JVM (takich jak Scala,
    Groovy i Closure) lub platform internetowych (Ruby on Rails,
    Python / Django)</strong>
    * Doświadczenie w stosowaniu zwinnych metodologii tworzenia
    oprogramowania, takich jak XP i Scrum
    * Zainteresowanie poznaniem nowych języków i struktur

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Podekscytowanie za najnowsze trendy w projektowaniu aplikacji
    * Zrelaksowana, ale entuzjastyczna postawa

    ***** Proponujemy:

    * <strong>Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie</strong> (prawdopodobnie
    najlepsze w regionie) i inne profity
    * Pakiet relokacyjny <strong>5k + Podstawowa pensja brutto (pensja
    "0') </strong> wypłacana w dniu rozpoczęcia
    * Pomoc w przeprowadzce do Gdańska (pakiet relokacyjny)
    * <strong>Bonus Edukacyjny 7500 PLN / rok</strong> (wybierasz rodzaj
    szkolenia, na który chciałbyś go wydać)
    * Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta
    Multisport
    * W pełni zaopatrzona kuchnia (kawa, herbata, jogurty, płatki
    kukurydziane, napoje bezalkoholowe i słodycze do Twojej
    dyspozycji)
    * Pracuj w świecie opartym na wartościach takich jak uczciwość,
    prawda, otwartość i szacunek dla klienta
    * Możliwość rozwoju wokół niesamowitych ludzi z Gdańska, Sydney,
    San Francisco, Amsterdamu i innych miast na całym świecie
    * Środowisko, które dobrze się rozwija, nieustannie doskonali i
    kwestionuje status quo
    * Mnóstwo odpowiedzialności i miejsce na dalszy rozwój osobisty
    * Świetne narzędzia do programowania i zarządzania
    * Ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika sprzęt (komputery,
    stojące biurka i krzesła Aeron)

    dium=cron&utm_campaign=1902

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.