PracaGrupypl.praca.oferowana › BDI/szef logistyki i magazynu/woj. śląskie/nr ref. 938-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-05-09 10:23:09
    Temat: BDI/szef logistyki i magazynu/woj. śląskie/nr ref. 938-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    szef logistyki i magazynu

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne (preferowana logistyka),
    - min. 5 lat doświadczenia w dziale logistyki i magazynów w firmie
    produkcyjnej branży motoryzacyjnej, w tym 3 lata na stanowisku
    odpowiedzialnego za dział logistyki i magazynów,
    - znajomość systemów jakości ISO 9001, QS 9000,
    - biegła znajomość języka angielskiego,
    - mile widziana znajomość języka włoskiego lub francuskiego na poziomie
    konwersacji,
    - zdolności przywódcze i umiejętność zarządzania grupą,
    - nastawienie na osiągnięcie celu i konsekwencja w działaniu,
    - gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    - prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:
    - nadzór nad realizacją planów zamówień klientów,
    - koordynacja prac związanych z odbiorem, kontrolą, rozładunkiem,
    magazynowaniem, przechowywaniem i wysyłką towarów,
    - nadzór nad zamówieniami, fakturami, notami obciążającymi i kredytowymi,
    - odpowiedzialność za stan zapasów,
    - koordynacja przebiegu prac administracyjnych, księgowych oraz
    przeprowadzanych inwentaryzacji,
    - utrzymywanie kontaktów z przewoźnikami i klientami w celu rozwiązania
    problemów dotyczących spedycji,
    - współpraca z działami handlowym, produkcji i kontroli w celu organizacji
    działań magazynowych,
    - odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP i ochrony środowiska w
    swoim obszarze.

    Miejsce podjęcia pracy:
    śląskie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    938-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1