PracaGrupypl.praca.oferowana › Account Manager IT [Warszawa]
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-01-19 08:59:38
    Temat: Account Manager IT [Warszawa]
    Od: zielony guziczek <z...@g...com>

    Firma Polcode, działa w sektorze IT, zajmuje się dostarczaniem
    sprawdzonych i nowoczesnych aplikacji webowych. Nasz zespół składa się
    z profesjonalistów obdarzonych poczuciem humoru. Ich umiejętności i
    pomysły pozwalają na realizację projektów satysfakcjonujących klientów
    i użytkowników.

    Zadania:
    obsługa zagranicznych klientów, budowanie pozytywnych relacji
    biznesowych
    pozyskiwanie nowych zleceń oraz nowych klientów
    przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych w języku
    angielskim
    nadzór nad prawidłową realizacją przydzielonych/pozyskanych projektów

    Oferujemy:
    kontakt z najnowszymi rozwiązaniami webowymi przy realizacji
    różnorodnych projektów
    współpracę z klientami z Europy Zachodniej i USA
    pracę z zespołem zdolnych, kreatywnych programistów
    elastyczne godziny pracy

    Oczekiwania:
    biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodny kontakt z
    klientami
    wykształcenie informatyczne/co najmniej dobra znajomość zagadnień
    związanych z tworzeniem aplikacji webowych
    zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

    Dodatkowe atuty to:
    podstawowa znajomość języków PHP, SQL
    doświadczenie w kierowaniu zespołem
    znajomość bieżących trendów w projektowaniu aplikacji www
    znajomość popularnych aplikacji webowych open source
    zmysł estetyczny

    Aplikacje prosze przesyłać za pomocą formularza na stronie firmowej:

    obId=47

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1