eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca ciężarówki CE Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Kierowca ciężarówki CE Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną, tkw.: Kontenery BDF, Wechselbrücke.
Praca polega na transporcie przesyłek pocztowych. Są to stałe trasy na terenie Niemiec.
Samodzielna wymiana przyczepy kontenera.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Zarobki miesięczne netto: od 2300 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Kierowca Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu Kontener BDF, Wechselbrücke.
Podstawowa znajomość języka niemieckiego, znajomość słownictwa fachowego w zawodzie kierowcy, jak liczebniki, listy przewozowe.
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Elektryk Niemcy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lekarz Norwegia

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Logistyka / Transport / Zakupy