eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. jakości druku

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Specjalista ds. jakości druku

Numer referencyjny:

11971

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Koordynator ds. jakości druku jest ekspertem technicznym zapewniającym wsparcie w celu zapewnienia jakości druku i ciągłości globalnego etykietowania zgodnie z ogólnymi specyfikacjami korporacyjnymi. Stanowisko to zapewnia globalne wsparcie problemów produkcyjnych związanych z etykietowaniem.

Zadania:

  • Organizowanie, planowanie i kontrola wydruków próbnych
  • Dokumentowanie ustaleń i przekazywanie wyników kontroli dostawcom
  • Elektroniczna i wizualna kontrola wydruków próbnych, w tym między innymi jakości druku, treści, zarządzania kolorami, powłok i linii cięcia
  • Eskalowanie zadań w razie potrzeby w celu rozwiązania problemów z dostawcami
  • Wsparcie i zarządzanie problemami produkcyjnymi związanymi z etykietowaniem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – informatyka graficzna
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w zakresie programów Word, Excel, PowerPoint, MS Teams
  • Minimum rok doświadczenia w pracy z drukiem
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym Adobe Creative Suite (Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Acrobat Pro)
  • Doświadczenie w pracy związanej z technologią druku/ komunikacją graficzną
  • Znajomość nowych technologii wykraczających poza istniejące standardy komercyjne (3D, grafika cyfrowa, fleksografika, druk offsetowy i sitodruk)
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i planowania
  • Duża dbałość o szczegóły
  • Zdolność do wykonywania zadań pod presją i w ograniczonym wymiarze czasu
  • Znajomość środowiska SAP
Mile widziane:
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej, urządzeń medycznych lub biotechnologicznej, w tym na stanowiskach związanych z jakością
  • Znajomość dyrektywy w sprawie wyrobów medycznych (MDD) i rozporządzenia w sprawie wyrobów medycznych (MDR), ISO 13485 i innych norm związanych z etykietowaniem urządzeń medycznych
  • Wcześniejsza praktyczna znajomość GxP związanych z etykietowaniem urządzeń medycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Benefity: karta MultiSport, Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów
  • Innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy rynku
  • Ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Brygadzista Stolarni Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz narzędziowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia