eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Toruń › Specjalista ds. zakupów (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów (m/k)

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • analiza rynku potencjalnych dostawców pod kątem zaspokojenia potrzeb zakupowych, kabli, elektronarzędzi, narzędzi, osprzętu kablowego, osprzętu odgromowego, artykułów BHP,
  • wsparcie procesu opracowania strategii zakupowych dla przypisanych kategorii zakupowych,
  • realizacja postępowań zakupowych,
  • wsparcie działań optymalizacyjnych oraz zwiększających efektywność kosztową,
  • śledzenie trendów rynkowych, analizowanie dynamiki cen,
  • prognozowanie zapotrzebowania i planowanie zakupów,
  • umiejętności organizacji magazynowania oraz zarządzania zapasami w firmie.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny,
  • znajomość branży elektrotechnicznej, w zakresie: elektronarzędzi, narzędzi, osprzętu kablowego, osprzętu odgromowego, artykułów BHP- warunek konieczny,
  • ukierunkowanie na realizację celów i zadań,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę progresu zawodowego, uczestnictwo w programach rozwojowych,
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji,
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta żywieniowa, ubezpieczenie grupowe, benefity świąteczne).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Logistyka / Transport / Zakupy