PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń procesów sprzedaży - branża energetyczna

Kto szuka:

Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń procesów sprzedaży - branża energetyczna

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Zamieniecka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie oraz realizacja zadań wynikających z procesów zawierania i rozliczania umów w kanale B&B.
  • Wsparcie procesu zmiany sprzedawcy w rynku masowym.
  • Współpraca i wsparcie administracyjne Sieci Sprzedaży.
  • Prowadzenie zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Rejestracja i archiwizacja danych w systemach CRM i ewidencyjnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie zawodowe w strukturach Back Office, mile widziany sektor energetyczny.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.
  • Doskonała organizacja pracy, elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność komunikowania się.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę stacjonarną z dynamicznym i otwartym zespołem.
  • Dużo dobrej energii.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Nieustanny rozwój zawodowy i personalny.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Umowę zlecenie lub kontrakt B2B.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i kartę Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Job Coach Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. kalkulacji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.

branże: Księgowość / Audyt