PracaOferty pracy Ostrołęka › Analityk Finansowy w Departamencie Finansów

Kto szuka:

CAPITAL SERVICE

Stanowisko:

Analityk Finansowy w Departamencie Finansów

Lokalizacja:

Ostrołęka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na co dzień będziesz zajmować się:

  • aktywnym i skutecznym wyszukiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania od partnera krajowego i zagranicznego
  • przygotowywaniem zestawień pozyskanych ofert
  • analizą i oceną charakterystyki poszczególnych podmiotów gospodarczych
  • przygotowywaniem raportów, analiz finansowych wspierających podejmowanie decyzji zarządczych
  • bezpośrednią współpracą z osobami zarządzającymi Spółką

Wymagania stawiane pracownikowi:

To stanowisko może być Twoje jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrze znasz język angielski

Firma oferuje:

Na start oferujemy Ci:

  • oprócz wynagrodzenia zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i konferencji branżowych
  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju - nowatorskie i prestiżowe projekty, praca z doświadczonym i ambitnym zespołem
  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje super atmosfera i wysokie standardy etyczne
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego, karty Medicover sport oraz prywatnej opieki medycznej Medicover

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: CAPITAL SERVICE

branże: Bankowość / Leasing