PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Handlowiec z j. holenderskim

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Handlowiec z j. holenderskim

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

🔸 Zadania:

✅ Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi oraz pozyskanie nowych Klientów do współpracy

✅ Realizowanie planów sprzedażowych

✅ Samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych

✅ Promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów zagranicznych

✅ Współpraca z działem handlowym

🔸 Wymagania:

✅ Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego - warunek konieczny

✅ Doświadczenie w sprzedaży B2B

✅ Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych

✅ Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne

✅ Umiejętność pracy zespołowej

✅ Bardzo dobra organizacja pracy

✅ Otwartość, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

 Firma oferuje:

✔️ Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję uzależnioną od osiąganych wyników

✔️ Niezbędne narzędzia pracy

✔️ Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy

✔️ Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole

📝 Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

 Wyślij swoje CV przez formularz dostępny na naszym portalu lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl. W tytule wpisz nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą rozpatrywane.

 Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Sprzedaż