PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcji - segregacja skrzynek

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - segregacja skrzynek

Lokalizacja:

Holandia, Barendrecht

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Kontrola przychodzących i wychodzących skrzynek
  • Informowanie o wykrytych nieprawidłowościach
  • Sortowanie i rejestrowanie skrzynek
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stawka: 14,37€ brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca na dwie zmiany w temperaturze pokojowej
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...