PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik prefabrykacji z j. niemieckim

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik prefabrykacji z j. niemieckim

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik prefabrykacji z językiem niemieckim. Klient zajmuje się produkcją form szalunkowych.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)

Zakończenie projektu: zatrudnienie długoterminowe

Miejsce: okolice Frankfurt nad Menem, Niemcy

Obowiązki:

- produkcja okrągłych form szalunkowych,

- kompletowanie rur,

- montaż – praca zgodnie opisem stanowiska

Wymagania:

- doświadczenie w branży produkcyjnej/ budowlanej,

- znajomość j. niemieckiego na poziomie min.A2,

- mile widziane auto na wyjazd - (dodatek 100 euro brutto/msc),

- sprawność fizyczna

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie- 15,00 euro brutto/h,

- 20 dni urlopu,

- darmowe zakwaterowanie,

- stabilne zatrudnienie,

- opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu,

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego: 502 398 955

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe