PracaOferty pracy Niemcy › Kucharz, pomoc kuchenna, Niemcy, od zaraz!

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharz, pomoc kuchenna, Niemcy, od zaraz!

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków na stanowisku kucharza:

  • przygotowywanie posiłków na stołówce,
  • gotowanie według przepisów.

Zakres obowiązków na stanowisku pomocnika kuchennego:

  • pomoc kucharzowi, przygotowywanie sałatek, przygotowywanie warzyw, przygotowywanie deserów i małych dań. Doświadczenie nie jest wymagane.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kucharza min 1-2 lata. Od pomocnika kucharza nie wymagamy doświadczenia,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2,
  • Gesundheitspass - wymagana jest książeczka sanepidowska, którą można wyrobić online,
  • prawo jazdy + samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę.
  • zarobki: ok 2000 € netto (kucharz), 1500 € netto (pomocnik kucharza)
  • zakwaterowanie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering