eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych

Kto szuka:

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Kierownik / Inżynier Robót Budowlanych

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Reguły i budowy na terenie Polski.

Twój zakres obowiązków:
  • nadzór nad robotami budowlano - wykończeniowymi,
  • nadzór, koordynacja i organizacja prac podwykonawców, oraz sił własnych,
  • udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych i prefabrykacji budynków modułowych w Zakładzie Produkcyjnym
  • opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową, w tym kart zatwierdzenia i zamówień materiałowych,
  • zarządzanie i koordynacja gospodarki materiałowo - sprzętowej,
  • przygotowanie harmonogramów, oraz nadzór nad terminową i jakościową realizacji robót.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalizacji,
  • doświadczenie - w przypadku osób aplikujących na stanowisko Inżyniera min.1 rok, natomiast dla Kierowników Robót min. 2 lata,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • siedziba firmy znajduje się w Regułach koło Warszawy, natomiast realizacje prowadzone są na terenie całej Polski - praca w częściowej delegacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, lub w siedzibie firmy.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie,
  • realizacja ciekawych projektów,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),
  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • darmowy parking,
  • imprezy integracyjne,
  • brak dress code'u.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?