PracaOferty pracy Warszawa › Doradca / Doradczyni Klienta w branży sportowej

Kto szuka:

Contact Center Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca / Doradczyni Klienta w branży sportowej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • dogodne warunki zatrudniania - umowa zlecenie;
  • elastyczny czas pracy - grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności;
  • świetną lokalizację - biuro w doskonałym węźle komunikacyjnym;
  • fantastyczną atmosferę - praca w naprawdę :) zgranym zespole i fajnych przełożonych;
  • dużą autonomię w działaniu;
  • wyjścia integracyjne;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport;
  • profesjonalne szkolenia; konkursy motywacyjne, platformę do nauki języków;
  • drużynę sportową;
  • program rekomendacji pracowników – płacimy Ci za polecenie znajomej osoby do pracy u nas.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje obowiązki:
  • telefoniczna, mailowa i czatowa obsługa Klientów sklepu internetowego – udzielanie informacji o statusie zamówienia, pomoc w doborze odpowiednich produktów, informowanie o dostępności produktów;
  • budowanie i dbanie o relacje z Klientami oparte na empatii, trosce, odpowiednim badaniu potrzeb;
  • doradzanie swoim Klientom, co najlepiej sprawdza się w sporcie;
  • jeśli stawiasz na rozwój - możesz rozwijać się dzięki szkoleniom oraz być odpowiedzialnym za kształtowanie pracy całego zespołu.

Firma oferuje:

Nasze wymagania:
  • otwartość na pracę z Klientem – działamy prokliencko!
  • odpowiedzialność za powierzone zadania – mamy wyznaczone cele, ale dużą autonomię w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość komputera – równolegle pracujemy na różnych systemach;
  • pozytywne energia – pracujemy z uśmiechem i szukamy rozwiązań;
  • chęć nauki – zwyczajnie nie lubimy stać w miejscu i ciągły rozwój to dla nas norma!;
  • a jeśli się uczysz, studiujesz albo znasz język angielski – będzie to dla nas dodatkowym atutem :).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operator kalmara Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Laborant Betonu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Contact Center Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż