eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Account Manager

Kto szuka:

Portal Praca.pl

Stanowisko:

Account Manager

Lokalizacja:

Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli jesteś zmotywowany do poszerzania horyzontów biznesowych
oraz tworzenia trwałych relacji z klientami, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje najważniejsze zadania:
  • Poszerzanie grona partnerów biznesowych praca.pl poprzez pozyskiwanie nowych klientów serwisu;
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie odpowiednio dopasowanych  aktywności w oparciu o status klientów;
  • Szerokie wyjście na rynek przy wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów dotarcia;
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klientów oraz dopasowywania optymalnych rozwiązań z ukierunkowaniem na obustronne osiąganie celów biznesowych;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji;
  • Ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i koordynowanie procesu ich realizacji;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.
Czego oczekujemy:
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w sprzedaży usług dla HR, ew. innych produktów i rozwiązań biznesowych dla klientów B2B - wymóg konieczny;
  • Wysokiej wewnętrznej motywacji do realizacji założonych planów oraz zorientowania na cel;
  • Umiejętności budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientami oraz nastawienia na sukcesywne poszerzanie portfela klientów;
  • Dojrzałości, samodzielności, odpowiedzialności i sporej dawki zaangażowania;
  • Umiejętności planowania czasu pracy, koncentrowania uwagi i energii na działaniach, które przynoszą odpowiedni efekt.
Perspektywy z nami:
  • Możliwość kreowania rzeczywistości w firmie, która ceni długofalowe relacje z klientami i pracownikami;
  • W zależności od Twoich doświadczeń i kompetencji zaoferujemy Ci dopasowany poziom stanowiska Account Manager lub Key Account Manager;
  • Konkurencyjny rynkowo system premiowy powiązany z wynikami pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • Dbałość o równowagę między pracą a życiem prywatnym, by móc osiągać sukcesy zawodowe i cieszyć się pełnią życia osobistego.

Firma oferuje:

Proces rekrutacji:
  • Wyślij CV, a my rozpatrzymy je od razu;
  • Zadzwonimy do Ciebie i wspólnie umówimy dogodny termin spotkania;
  • Rozmowę kwalifikacyjną poprowadzimy w biurze w Warszawie, ew. online;
  • Do 3 dni dostaniesz odpowiedź - zaproszenie na drugie spotkanie lub poznasz ostateczną decyzję.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Portal Praca.pl

branże: Sprzedaż