eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jastków › REFERENT / OPIEKUN KLIENTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REFERENT / OPIEKUN KLIENTA

Lokalizacja:

Jastków

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1015

Obowiązki:

Bieżąca obsługa klienta w placówce Banku, utrzymywanie pozytywnych relacji i współpraca z klientami Banku, pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż i promocja produktów i usług będących w ofercie Banku. Obsługa dokumentacji sprzedażowych, przygotowywanie dokumentów i umów, sporządzanie dokumentacji bankowej i rejestracja w systemie. Przedstawianie ofert kredytowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • gotowość do osiągnięcia celów i realizacji zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • analityczne myślenie, komunikatywność
  • Obsługa komputera
  • umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne
  • Obsługa MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dyskrecja i odpowiedzialność
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: AL. WARSZAWSKA 45, 21-002 Jastków, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż