PracaOferty pracy Kostrzyn › Pracownik produkcji- 32,77 zł brutto Kostrzyn

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Pracownik produkcji- 32,77 zł brutto Kostrzyn

Lokalizacja:

Kostrzyn

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego wieloletniego Klienta zajmującej się produkcją meblową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji – KOSTRZYN

Pracodawca to międzynarodowa firma zajmująca się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych o niepowtarzalnym wyglądzie. To właśnie w Kostrzynie posiada jedyną ze swoich fabryk, w której produkowane są między innymi komody i szafy, a następnie są one pakowane i wysyłane do klientów.

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 32,77 zł/h brutto (około 23,40 zł/h na rękę),
  • umowę zlecenie (po 6 miesiącach możliwa Umowa o Pracę),
  • lekką prace na stanowisku (to nie jest linia produkcyjna !),
  • proponujemy także wdrożenie stanowiskowe – nie musisz posiadać doświadczenia w pracy produkcyjnej.

Oczekujemy:
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne/ magazynowe.

Zakres czynności:
  • prace produkcyjne,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • prace montażowe,

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Masz Pytania? Zadzwoń- Monika 506 561 859

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna