PracaOferty pracy Gorzów Wielkopolski › Asystent/ka Kierownika Obiektu / Utrzymanie czystości - Gorzów Wlkp.

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Asystent/ka Kierownika Obiektu / Utrzymanie czystości - Gorzów Wlkp.

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelność. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy: Asystenta Kierownika Obiektu w Gorzowie Wielkopolskim / Strefa Baczyna , który będzie odpowiedzialny za:

·         Nadzór nad realizacją usługi zespołu sprzątającego w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta

·         Układanie grafików

·         Rozliczanie godzin pracy zespołu

·         Kontrolę jakości wykonywanej usługi

·         Współpracę z Klientem

·         Przejęcie obowiązków Kierownika w trakcie jego nieobecności

Oferujemy:

·         Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.

·         Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów.

  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania.
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

·        Umiejętność obsługi komputera i skanera.

·        Znajomość pakietu MS Office.

·        Dobra organizacja własnego czasu pracy.

·        Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

·        Łatwość w budowaniu dobrych relacji.

·        Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą formularza.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie