PracaOferty pracy Zielona Góra › Zalewacz form ciśnieniowych

Kto szuka:

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zalewacz form ciśnieniowych

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • produkcję elementów z aluminium na maszynach odlewniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • kontrolę oraz stały nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem stanowiska odlewniczego wraz z oprzyrządowaniem,
  • kontrolę wyrobów zgodnie z planem kontroli.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. zawodowego,
  • odpowiedzialności i samodzielności,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • chęci do pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z transparentnym systemem premiowym,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na obejmowanym stanowisku,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, karty multisportowe,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość korzystania z kompleksu sportowo-rekreacyjnego LUMEL ARENA (bilard, tenis stołowy, siłownia oraz multisportowa hala),
  • możliwość zdobycia tytułu "Pracownika miesiąca",
  • nagrody za usprawnienia procesu pracy oraz za skuteczne polecenie kandydata do pracy,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych,
  • duży, bezpłatny parking,
  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Lekarz Dermatolog Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. Serwisu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Lumel Alucast Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...