PracaOferty pracy Niemcy › Trener kierowców, 2800/3000 Euro na rękę, Fulda, korzystne zakwaterowanie

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Trener kierowców, 2800/3000 Euro na rękę, Fulda, korzystne zakwaterowanie

Lokalizacja:

Niemcy, Fulda, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś doświadczonym kierowcą i chciałbyś przekazać swoją wiedzę innym? Mamy dla Ciebie pracę! Poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta: Trenera kierowców.KLIENT OFERUJE:

  • Zarobki 2800/3000 Euro na rękę
  • Pracę na jednej zmianie
  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
OPIS OFERTY:
  • Firma znajduje się w okolicy Fuldy
  • Wprowadzanie i szkolenie nowych kolegów w obsłudze pojazdów i ładunków
  • Korzystne cenowo zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
OCZEKUJEMY:
  • Wieloletniego doświadczenia jako kierowca CE (w tym umiejętność jazdy BDF tandem/oś skrętna)
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziany angielski i rosyjski
  • Ważne prawo jazdy z kodem 95 oraz karta kierowcy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy