eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Spawacz TIG / WIG

Kto szuka:

Franke + Pahl GmbH

Stanowisko:

Spawacz TIG / WIG

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • spawanie metodą TIG/ WIG
  • kontrola jakości wykonywanych detali
  • praca z rysunkiem spawalniczym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze TIG/WIG
  • prawo jazdy kat. B + Auto
  • minimum 3 letnie doświadczenie w spawaniu metodą TIG/WIG

Firma oferuje:

Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 €/h Brutto
  • premia powitalna 500€
  • dieta za każdy przepracowany dzień od 24€ Netto
  • zakwaterowanie opłacone przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
  • płatny urlop 24 – 30 dni w roku
  • premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony i przepracuje okres próbny od 500€
  • premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • opieka koordynatora polskojęzycznego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Franke + Pahl GmbH

branże: Praca fizyczna